Disk Systemen

Toon als Tabel Lijst
Sorteren op

100BASE-FX SFP module MMF 2km link

4002178
100BASE-FX SFP module MMF 2km link LC-connector
€222,00 excl. btw

2 Port Mini PCIe USB 3 Adapter Card

2440137
2 Port SuperSpeed Mini PCI Express USB 3.0 Adapter Card w/ Bracket Kit and UASP Support - Dual Port Mini PCIe USB 3 Card
€47,16 excl. btw

8418XSQESM16X110GSFP+2X40GQSFP+

4178448
8418XSQESM16X110GSFP+2X40GQSFP+
€20944,66 excl. btw

AP 7532 AP 7522 BEAM CLIP

3494426
AP 7532 AP 7522 BEAM CLIP
€14,87 excl. btw

AS-204RS/Rail ATOM 1 2GHz 1GB

3284109
AS-204RS/Rail ATOM 1 2GHz 1GB2xGBE 4xUSB3 1xHDMI
€772,66 excl. btw

AS7012RD Core i3 3.5GHz 4GBDDR3

3284112
AS7012RD Core i3 3.5GHz 4GBDDR34xGBE 4x USB3 2xESATA 1xHDMI
€1895,16 excl. btw

AS7012RDX XeonE3 3.4GHz 4GBDDR3

3284110
AS7012RDX XeonE3 3.4GHz 4GBDDR3ECC 4xGBE 4x USB3 2xESATA 1xHDMI
€2605,77 excl. btw

DS118 1Bay 1.4 GHZ QC 1GB DDR4

3980633
DS118 1Bay 1.4 GHZ QC 1GB DDR4 2x USB 3.0 1x GBE
€153,90 excl. btw