10GBASE-BXD SFP+ MODULE SMF

€148,24 excl. btw
10GBASE-BXD SFP+ MODULE SMF 20KM CISCO COMPATIBLE
Fabrikant: ORIGIN STORAGE
Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Artikelnummer: 5144644
Artikelnummer fabrikant: SFP-10G-BX-D20-GT
10GBASE-BXD SFP+ MODULE SMF 20KM CISCO COMPATIBLE10GBASE-BXD SFP+ MODULE SMF 20KM CISCO COMPATIBLE
Product labels