10GBASE-USR SFP+ OPTIC 100M MMF

€47,17 excl. btw
10GBASE-USR SFP+ OPTIC 100M MMF BROCADE COMPATIBLE
Fabrikant: ORIGIN STORAGE
Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Artikelnummer: 5144236
Artikelnummer fabrikant: 10G-SFPP-USR-GT
10GBASE-USR SFP+ OPTIC 100M MMF BROCADE COMPATIBLE10GBASE-USR SFP+ OPTIC 100M MMF BROCADE COMPATIBLE
Product labels